OLUJA OSTAVILA DUBOK TRAG TUGE I BOLA: Strašno nevreme koje je pogodilo Srbiju odnelo tri života (FOTO)
22. 07. 2023. u 22:10
STRAVIČNA vremenska nepogoda koja je u petak uveče protutnjala Srbijom ostavila je za sobom dubok trag tuge i bola. Olujno nevreme uzelo je svoj danak: tri osobe su poginule, dok je više osoba povređeno. Još se ispituju uzroci i sve okolnosti o tome kako su nastradali dečak u Novom Sadu, žena u Kovačici i muškarac u Bačkoj Palanci.
Povezane vesti
STIGLA JE PROMENA PONOVO SE BELI, KOŠAVA NE STAJE: Vremenska prognoza za utorak, 10. februar
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
10. 02. 2026. u 00:00
OLUJNI UDARI U OVOM DELU SRBIJE: Do kraja dana oblačno i vetrovito, ponegde s ledenom kišom
DO kraja dana biće umereno i potpuno oblačno i vetrovito, a tek ponegde se očekuje kratkotrajna kiša, navodi se u najavi Republičkog hidrometeorološkog zavoda.
04. 02. 2026. u 19:19
SNAŽNA OLUJA ZAHVATILA SRBIJU: Oboreno drvo na auto-putu Novi Sad-Beograd, saobraćaj obustavljen
DO KRAJA dana Republički hidrometeorološki zavod najavio je umereno do potpuno oblačno, toplo i vetrovito.
17. 11. 2025. u 18:13
Najnovije iz rubrike
"SRPSKO VOJNO ŠKOLSTVO JE VEĆ U 19. VEKU POSTAVILO VISOKE STANDARDE" Ministar Gašić prisustvovao obeležavanju Dana Univerziteta odbrane
MINISTAR odbrane Bratislav Gašić prisustvovao je danas svečanosti povodom obeležavanja Dana Univerziteta odbrane u amfiteatru Škole nacionalne odbrane „Vojvoda Radomir Putnik” u Beogradu.
24. 02. 2026. u 16:09
DO KRAJA DANA PLJUSKOVI U DVA DELA SRBIJE: Evo gde će padati sneg
DO kraja dana u Srbiji promenljivo oblačno, uz sunčane periode.
24. 02. 2026. u 15:51
SNEG STIŽE BRŽE NEGO ŠTO STE MISLILI: U ovom delu Srbije će vejati
SRBIJU je tokom jutra iz Mađarske i Rumunije zahvatilo jače naoblačenje sa kišom, koji je sklop hladnog fronta, koji se tokom jutra i prepodnbeva premeštao preko severne i centralne Srbije. Na planinama istočne Srbije padao je i sneg. Severozapadni vetar bio je u pojačanju.
24. 02. 2026. u 13:52
SVE JE SPREMNO, KOPAONIK IH ČEKA! Željko Mitrović ispratio i treću, najmlađu grupu dece bez roditeljskog staranja na zimovanje
KADA deca bez roditeljskog staranja prvi put vide planinu pod snegom, stanu na skije ili jednostavno osete da neko misli na njih, to nije samo izlet – to je iskustvo koje gradi samopouzdanje i osećaj pripadnosti.
24. 02. 2026. u 10:00
STIŽE NOVI KRUG ZAHLAĐENJA: Temperatura skače na 20 stepeni, a onda ide u minus
U SRBIJI će danas biti pretežno oblačno i malo hladnije, mestimično sa kišom, dok se na visokim planinama očekuje sneg, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod. Temperature od minus jedan do 14 stepeni.
24. 02. 2026. u 07:03
Cign1962
22.07.2023. 22:13
see
Boris
23.07.2023. 02:24
Takvi su 99% stanari zgrada koji su dobili stanove od Komunizma odnosno Socializma nemarni zapustene zgrade trebalo bi ih najuriti iz tih stanova koje su dobili za dzaba ako ih ne odrzavaju tj.same zgrade.Jadno dete strada zbog nemara tetke i drugih tetaka i tetkova , trebalo bi ih kazniti sve zbog nemara .
Tom
23.07.2023. 04:37
Da nije vucić kriv zbog oluje?