PUTNICI, BUDITE STRPLJIVI: Ovog jutra na pojedinim graničnim prelazima čeka se po sat vremena
NA GRANIČNIM prelazima, na izlasku iz zemlje, putnički automobili se jutros zadržavaju od 40 do 60 minuta, saopštilo je JP "Putevi Srbije".

Foto: Novosti
Prema informacijama Uprave granične policije u 7.30 časova:
-na graničnom prelazu Horgoš, na izlazu, zadržavanje za putnička motorna vozila je 60 minuta,
-na graničnom prelazu Horgoš 2, na izlazu, zadržavanje za putnička motorna vozila je 60 minuta,
-na graničnom prelazu Gradina, na izlazu, zadržavanje za putnička motorna vozila je 50 minuta, a na ulazu takođe 50 minuta
-na graničnom prelazu Gostun, na izlazu, zadržavanje za putnička motorna vozila je 40 minuta.
Na ostalim graničnim prelazima nema dužih zadržavanja za sve kategorije vozila.
BONUS VIDEO: VELIČANSTVENE SLIKE IZ HERCEG NOVOG: Veliki broj ljudi na koncertu za Kosovo
Preporučujemo

PLATILI KAZNU 640 EVRA: Mnogi Srbi prave grešku kad putuju u Grčku - vodite računa!
06. 08. 2023. u 11:50

CARINA NA BUKVAR I ĆIRILICU: Hrvati samo potvrdili tvrdnje iz Beograda
30. 07. 2023. u 10:58

TRAMP SPUSTIO CARINE I SRBIJI: Evo koliko sada iznose i kada odluka stupa na snagu
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp izjavio je danas da će svim zemljama, uključujući i Srbiju, uvedene carine biti suspendovane, osim za Kinu, kojoj je tarife uvećao na 125 odsto.
09. 04. 2025. u 20:44

PROGLAŠENO VANREDNO STANjE U SLOVAČKOJ: Dato uputstvo i za Srbiju,Austrija ZATVORILA 20-ak graničnih prelaza da spreči širenje slinavke i šapa
MINISTARSTVO poljoprivrede Srbije apelovalo je nedavno na sve stočare, veterinare i druge aktere u sektoru stočarstva da preduzmu sve neophodne mere kako bi sprečili potencijalni unos bolesti slinavke i šapa u Srbiju i budu maksimalno odgovorni.
08. 04. 2025. u 14:48 >> 18:42

SUROVA OSVETA KADIROVA: Maloletnik ubio policajca, nakon likvidacije njegov leš izložen na gradskom trgu - lider Čečenije traži kaznu i za po
TELO čečenskog tinejdžera koji je napao policijsku stanicu i ubio jednog službenika u gradu Ačhoj-Martanu izloženo je na gradskom trgu, prenela je ruska "Gazeta".
10. 04. 2025. u 12:21
Komentari (0)