"KAD ME RODBINA PRVO PITA JE L' SKUPO": Devojka slikovito dočarala šta sve možete za 10 evra na letovanju u Hrvatskoj (VIDEO)
CENE na Jadranu ove godine variraju, od povoljnih i prihvatljivih do papreno skupih, te u zavisnosti od mesta gde se nalaze, iskustva turista iz Srbije su šarenolika. Ipak, da je skupo - skupo je, a Dajana iz Srbije to je ilustrovala na komičan način.
Foto: Printskrin/TikTok/likedajana
Devojka po imenu Dajana, iz Srbije, objavila je na Tik-toku video u kojem je "pokazala" šta se sve može uraditi sa 10 evra u Rovinju. Njen video je prikupio više od milion pregleda do sada, budući da je na kreativan način prikazala ono o čemu se ove sezone dosta priča - da su cene visoke.
Na početku snimka pod nazivom "Kad me rodbina prvo pita: Je l’ skupo u Rovinju?" ona pokazuje novčanicu od 10 evra stojeći na ponti dok je iza nje Rovinj. U drugom kadru ona je rešila da pokaže šta se sve može sa tom količinom novca.
A prema njenom mišljenju, mogućnosti su bile sledeće: gledanje sa stene u more, bacanje kamenčića sa obale u vodu, grljenje stabla, šaranje štapom po zemlji u hladu borova i maslina, sedenje na klupi, i uzdisanje.
"Platila parking i to je to"
U prevodu - rodbino, skupo je, poručila je ona kroz snimak koji je oduševio korisnike Tik-toka.
"Platila parking i to je to", "Možeš se kupati", "Nasmeja me slatko", "Možeš se slikati", "Vrh", "A svuda je isto", "Uživanje u Rovinju nema cenu", "Doslovno", "Realno", bili su samo neki od komentara koji su se nizali ispod njene objave.
(Blic)
BONUS VIDEO: BORBA ZA POTOMSTVO : Dobila je devet malih anđela
Preporučujemo
MASOVNA TUČA U SPLITU: Hrvati se posvađali sa turistima zbog saobraćaja
30. 08. 2023. u 09:14
OLUJA NAD ISTROM: Više desetina intervencija, kišni talas na potezu od Poreča do Umaga
28. 08. 2023. u 17:51
"SRBI SU KAO BUBE, TREBA IH TRAJNO ISKORENITI": Skandalozna izjava hrvatske književnice
28. 08. 2023. u 10:31
Vučić o Ratku Mladiću: Doneli su ga u ležećem položaju, ne razumem zašto ne dopuste da poslednje dane provede van zatvora
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje ceremoniji otvaranja vidikovca na 41. spratu Kule Beograd, te se tom prilikom osvrnuo i na aktuelno pitanje generala Ratka Mladića.
23. 04. 2026. u 14:21
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Milanović iznenadio sve: "Hrvatska nema neprijatelja - osim Srbije! EU se pretvara u ratni projekat"
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović poručio je da njegova zemlja nema neprijatelja osim Srbije, i upozorio da se Evropska unija sve više udaljava od mirovnog projekta i jača procese naoružavanja, uz ograničen uticaj manjih država.
24. 04. 2026. u 11:29
Komentari (0)