KAKVO NAS VREME OČEKUJE ZA NOVU GODINU I BOŽIĆ: Meteorolog Todorović za "Novosti" otkriva da li će biti snega za praznike
KAKVO nas vreme očekuje za novogodišnje i božićne praznike za "Novosti" otkriva meteorolog Nedeljko Todorović.

Foto: Profimedia/Depositphotos/Ilustracija
- Poslednjeg dana ove godine, 31. decembra, i 1. januara očekuje se suvo i hladno, ujutro mraz i magla, maksimalna temperatura od 3 do 7 stepeni - navodi meteorolog.

Foto: Printskrin RTS/Milena Anđela/ilustracija
U novogodišnjoj noći suvo i prohladno
U novogodišnjoj noći biće suvo i prohladno.
- Do 7. januara hladno, česta naoblačenja s kišom i snegom, stvaranje snežnog pokrivača i u nižim predelima, najviša temperatura od 2 do 6 stepeni - kaže Todorović.
Prognoza do kraja godine
U petak i subotu (22. i 23. decembra) oblačno, prohladno i vetrovito, mestimično kiša, na planinama sneg uz stvaranje manjeg snežnog pokrivača, u višim planinama i povećanje. U nedelju u većem delu oblačno i suvo, na krajnjem severu kratkotrajna kiša. U ovom periodu najviša temperatura od 4 do 10 stepeni, tj. oko i iznad proseka.
Od 25. do 26. decembra suvo i toplo, ujutro slab mraz, po kotlinama magla, danju maksimalna temperatura 10-15 stepeni. Od 27. do 30. decembra oblačno s kišom, u planinama sa snegom, pad temperature, sneg ponegde i u nižim predelima, ali s malim izgledima da dođe do stvaranja snežnog pokrivača.
BONUS VIDEO: RONjENjE SA SVETIM NIKOLOM: Neobična božićna egzibicija u minhenskom akvarijumu
Preporučujemo

ŽENE POLUDELE ZA NjIM: Ko je zgodni reporter RTS-a o kome svi pričaju? (FOTO)
19. 12. 2023. u 15:43

ČEKA IH VELIKI NOVAC: U januaru deblji novčanici za tri znaka Zodijaka
19. 12. 2023. u 16:21

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)