NOVOGODIŠNJI TROBROJ "NOVOSTI" SUTRA U PRODAJI
TRADICIONALNO praznično izdanje „Večernjih novosti“ naći će se na kioscima u nedelju 31. decembra.
Foto: Novosti
U prazničnom – novogodišnjem trobroju „Novosti“ moći ćete, između ostalog, da pročitate ekskluzivne intervjue i brojne zanimljive priče i reportaže.
Za naš list govore dramski pisac i scenarista Dušan Kovačević, hrvatska spisateljica bez dlake na jeziku - Vedrana Rudan i dr Branislav Nestorovićč, nosilac liste "Mi - Glas iz naroda".
Otkrivamo kakva su očekivanja bivšeg fudbalskog asa i selektora Dragana Stojkovića Piksija i fudbalera Aleksandra Mitrovića, rekordera po broju postignutih golova za reprezentaciju Srbije.
Šta legendarna pevačica Lepa Brena misli o godini koja je na izmaku, koji su planovi rukometašice Andree Lekić i solistkinje Beogradske opere, mecosoprana Ljubica Vraneš… Bili smo u gostima kod ministarke Dubravke Đedović Handanović i njenog supruga Damira…
Za "Večernje novosti" govore i voditeljke Bojana Ristivojević i Ivana Milenković, pevač Željko Samaržić, fudbaleri Omri Glazer i Gajas Zahid, modna kreatorka Verica Rakočević i pevačica Goca Tržan.
Donosimo vam i analizu „Novosti“ – Hoćemo li već u 2024. s kraja na kraj Srbije brzim prugama i putevima…
Očekujte i poklon "Novosti" - Dodatak "Magazin" sa godišnjim horoskopom za 2024.
Foto: Novosti
Sve to, i još mnogo više, pročitajte u prazničnom troboroju „Večernjih novosti“ u nedelju 31. decembra
Preporučujemo
ISPRAĆAMO 2023. GODINU: Danas u "Novostima" svečanost - proslavljamo uspehe u godini koja se završava (FOTO)
26. 12. 2023. u 21:39 >> 21:39
NOVOSTI I VIVO NAGRAĐUJU: Ne propustite priliku da osvojite vivo X90 Pro telefon! (FOTO)
25. 12. 2023. u 16:35
STUDENTI POSETILI NAŠU REDAKCIJU: "Novosti" su pouzdan svedok vremena
22. 12. 2023. u 11:53
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)