VELIKA VEST ZA LJUBITELJE MUZIČKIH DOGAĐAJA I FESTIVALA: eFinity lansirao cashback uslugu, uz tokene lakše i jeftinije do ulaznica!
TICKETING servis eFinity, u okviru svog loyalty programa, lansirao jedinstvenu CASHBACK uslugu, dostupnu na eFinity mobilnoj aplikaciji!

Foto Promo
eFinity je tako postao prvi i za sada jedini ticketing servis koji je svojim korisnicima omogućio kupovinu ulaznica za određene događaje po povoljnijim cenama.
Reč je o inovativnom sistemu nagrađivanja, koji korisnicima eFinity aplikacije omogućava ne samo da uživaju u omiljenim događajima, već i da zarade eFinity tokene kupovinom ulaznica za odabrane događaje! Prvi u nizu je, ni manje ni više, koncert Bajage i instruktora, koji je zakazan za 31. avgust na beogradskom Hipodromu!
Kako funkcioniše eFinity cashback?
Korisnici eFinity aplikacije kupovinom ulaznica za odabrane događaje, dobijaju određeni iznos eFinity tokena, koji se mogu iskoristiti odmah ili sačuvati za kasnije, za kupovinu ulaznica za događaj na kojem je upotreba tokena omogućena.
Vrednost 1 tokena iznosi 1 dinar, a provera stanja tokena može se izvršiti u bilo kom trenutku, na korisničkom profilu, najavljeno je iz eFinity-ja.
Preporučujemo

NIJE NI KUPILA KARTU, NA PLAŽI JOJ PONUDILI BESPLATNU VOŽNjU: Novi detalji tragične smrti Novosađanke u Budvi
TINEJDžERKA je, kako kaže njen blizak prijatelj, bila devojka puna života, imala je mnogo planova za budućnost, a tek je imala 19 godina, i ceo život je bio pred njom, a sada je čitava njena porodica zavijena u crno.
30. 05. 2025. u 14:42

UKRAJINA IZVELA JEDAN OD NAJVEĆIH NAPADA NA RUSIJU: Aerodromi u Moskvi zatvoreni, uništena važna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je tokom noći izvela jedan od najvećih napada dronovima od početka rata, gađajući više ciljeva na teritoriji Rusije. Zbog napada su moskovski aerodromi bili primorani da privremeno obustave rad, što je izazvalo haos u vazdušnom saobraćaju.
28. 05. 2025. u 09:45

OTKRIVENA PODZEMNA SOBA U UKRAJINI: Bila zatrpana 300 godina - čemu je služila? (FOTO)
SKRIVENA ispod zamka u istorijskom gradu Galiču, u zapadnoj Ukrajini, misteriozna soba bila je zatrpana zemljom i otpadom poslednjih 300 godina, a sada je napokon oktrivena.
02. 06. 2025. u 10:54
Komentari (0)