U SRBIJI danas očekujemo pretežno sunčano i toplo vreme, praćeno slabim do umerenim jugoistočnim vetrom. Toplotna vazdušna masa koja će doprineti ovom vremenskom fenomenu stigla je u Srbiju sa severa Afrike.
Povezane vesti

ASFALT SE TOPI SRBIJA U CRVENOM, EVO KADA STIŽE ZAHLAĐENJE: Vremenska prognoza za petak, 4. jul
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
04. 07. 2025. u 01:00

STIGAO JE PREDAH, EVO KADA SE VRAĆAJU PAKLENI DANI: Vremenska prognoza za subotu, 28. jun
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
28. 06. 2025. u 01:00

PONOVO STIŽE NEVREME, ZAHVATIĆE PRVO OVE KRAJEVE: Vremenska prognoza za 28. maj
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
28. 05. 2025. u 01:00

SMENA KIŠE I SUNCA, EVO DOKLE ĆE TRAJATI: Vremenska prognoza za utorak, 27. maj
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
27. 05. 2025. u 01:00

KIŠA PRESTAJE, ALI STIŽE PROMENA I NEĆE VAM SE SVIDETI: Vremenska prognoza za nedelju, 25. maj
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
25. 05. 2025. u 01:00
Najnovije iz rubrike

SRPSKA VOJSKA JE BILA SPREMNA DA KRENE U SUDBONOSNI NAPAD: D’Epere posle razgovra sa regentom i vojvodom Mišićem odlučio da krene u ofanzivu
SRPSKE trupe podeljene u dve armije bile raspoređene na nepristupačnoj planinskoj liniji fronta.
25. 08. 2025. u 18:00

PAVKOV: Počela sistemska ekološka edukacija u sportskim kampovima
MINISTARKA zaštite životne sredine Sara Pavkov posetila je danas sportski kamp u Karatašu, zajedno sa ministrom sporta Zoranom Gajićem, u okviru zajedničke inicijative dva ministarstva koja povezuje sport i edukaciju o zaštiti životne sredine.
25. 08. 2025. u 16:46

"TAMAN KAD TREBA!" Građani zadovoljni novim ekonomskim merama - "Biće dobro svima..." (VIDEO)
MERE za bolji standard građana, koje je juče predstavio predsednik Aleksandar Vučić, predviđaju ograničavanje trgovačkih marži na 20 odsto od 1. septembra za oko 3.000 proizvoda iz 23 kategorije, snižavanje kamata na kredite, izmenu zakona o izvršiteljima tako da neće moći da oduzmu dužniku jedinu nekretninu do 60 kvadrata, dodatne popuste na računima za struju za najsiromašnije, penzionere i borce, kao i niže cene ogreva, a za najugroženije će biti besplatan.
25. 08. 2025. u 14:22

OSVOJILI PET MEDALJA: Veliki uspeh naših đaka na olimpijadi astronomije i astrofizike u Indiji
SRPSKI đaci ponovo su zablistali na svetskoj sceni i osvojili pet medalja na Olimpijadi iz astronomije i astrofizike u Indiji, a u konkurenciji za najbolji poster koji je bio inspirisan Milankovićevom reformom kalendara pripalo im je treće mesto. Uspeh je još veći, ako se ima u vidu da od 2016. godine naši učenici nisu osvajali nagrade, a ovog puta se svaki član tima se vratio sa odličjem.
25. 08. 2025. u 13:40

UGAŠEN POŽAR U GRČKOJ KOJI JE UZNEMIRIO TURISTE: Srbi pomagali vatrogascima u borbi sa vatrenom stihijom (FOTO)
POSLE dva sata borbe uspešno zaustavljeno širenje požara prema hotelima i vilama u Grčkoj.
25. 08. 2025. u 13:24
Komentari (0)