POVREĐENA UČENICA IZ SRBIJE: Devojčicu iz Pirota na ekskurziji udario motociklista - prebačena u bolnicu
TOKOM izvođenja ekskurzije za učenike 8. razreda, na putu Višegrad-Foča, u nedelju, 14. aprila, dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je motociklista udario i povredio učenicu škole "Vuk Karadžić" iz Pirota.
Foto: D. Pozderović
Prema rečima Tugomira Cvetkovića, direktora škole, policija Republike Srpske izašla je na lice mesta i sačinila zapisnik o okolnostima pod kojima se saobraćajna nesreća desila, o čemu škola nije povratno informisana.
Prevezena u Sarajevo
Učenica je u pratnji odeljenskog starešine i lekara, kolima Hitne pomoći prevezena u Univerzitetski klinički centar Sarajevo, gde je medicinski zbrinuta.
Učenica je stabilno i nalazi se van životne opasnosti. Sa učenicom se nalaze njeni staratelji, koji su obavešteni o nesreći i prevezeni do bolnice uz pomoć i podršku Gradske uprave Pirot.
- Najvažnije je da je naša učenica dobro. Svi se nadamo njenom oporavku - kaže za Pirotske vesti direktor OŠ "Vuk Karadžić" Tugomir Cvetković.
(Pirotske vesti)
BONUS VIDEO:
ZAVEJALO U SRBIJI: Sneg od jutros u Loznici i Krupnju
DRAMATIČNO UPOZORENjE ORBANA: Situacija je opasna, Evropa je na pragu rata
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je danas da je situacija opasna i da je Evropa na pragu rata.
15. 11. 2025. u 18:52
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
Policija uletela na svadbu, HAPSI MLADU - a tek objašnjenje! Ovo je LUDNICA (VIDEO)
ČAK i na najlepšim svadbama ponekad se dese nepredviđene situacije, sitne greške ili čak veći incidenti.
14. 11. 2025. u 16:23
Komentari (0)