AMBASADOR ĐOKOVIĆ NAJAVIO POSETU : KCNS nastavlja saradnju sa čelnicima i kulturnim poslenicima Crne Gore

Jovanka SIMIĆ

26. 04. 2024. u 21:19

POLITIČKI konsultant i dugogodišnji saradnik predsednika Nove srpske demokratije i predsednika Skupštine Crne Gore Andrije Mandića, Vladimir Dobrosavljević, posetio je u petak Kulturni centar Novog Sada i preneo direktoru Bojanu Panaotoviću čestitke Andrije Mandića na ponovnom, trećem usastopnom, izboru za direktora KCNS.

АМБАСАДОР ЂОКОВИЋ НАЈАВИО ПОСЕТУ :  КЦНС  наставља сарадњу са челницима и културним посленицима Црне Горе

Panaotović i Dobrosavljević /Foto KCNS

 Mandić je poručio da ceni dugogodišnje Panaotovićevo zalaganje za poboljšanje i revitalizaciju odnosa Srbije i Crne Gore koji moraju biti dobrosusetski i bratski. Panaotović se zahvalio i naglasio da je Andrija Mandić na čelu Skupštine koja ima najbolje rezultate u novijoj istoriji Crne Gore i da je njegov izbor na čelo  tcrnogorskog parlamenta politička i Božija pravda koju su mnogi sanjali i dosanjali.

   Dobrosavljević je najavio dolazak budućeg ambasadora Crne Gore u Srbiji Nebojše Đokovića u Novi Sad i u KCNS kako bi se otvorile nove perspektive saradnje na planu kulture i umetnosti.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Komentari (0)

MI SMO USPAVANI DIV, DRUGO MESTO NA TABELI NIJE OPCIJA! Prvo obraćanje novog trenera Partizana od kad je stigao u klub