SUNCE, PLJUSKOVI, GRMLJAVINA... Vremenski rolerkoster danas u Srbiji
VREME u Srbiji će, prema prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda, biti promenljivo oblačno i nestabilno, mestimično sa kišom i lokalnim pljuskovima sa grmljavinom.
Foto: P. Milošević
Vetar slab i umeren, severni i severoistočni.
Jutarnja temperatura od 10 do 15, dnevna od 20 do 26 stepeni Celzijusa.
Vreme u Beogradu
U Beogradu promenljivo oblačno i nestabilno, povremeno sa kratkotrajnom kišom ili lokalnim pljuskovima sa grmljavinom.
Vetar slab do umeren, severni.
Jutarnja temperatura oko 15, dnevna oko 23 stepena Celzijusa.
Vreme narednih dana
U četvrtak u Srbiji nestabilno i svežije, mestimično sa kišom i kratkotrajnim pljuskovima sa grmljavinom.
Lokalno se očekuju kratkotrajne vremenske nepogode praćene gradom i velikom količinom padavina za kratko vreme i to uglavnom u južnim, centralnim i istočnim predelima.
Narednih dana zadržava se promenljivo vreme, mestimično sa kišom i lokalnim pljuskovima sa grmljavinom, osim u petak i subotu, kada će biti suvo sa dužim sunčanim intervalima, a kratkotrajne padavine očekuju se samo ponegde u brdsko-planinskim predelima.
MINISTARSTVO SPOLjNIH POSLOVA: Iznenađeni smo komentarima Zaharove na račun Srbije i predsednika Vučića
DRŽAVNA sekretarka u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Nevena Jovanović oglasila se na društvenoj mreži "X" povodom komentara portparola Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marije Zaharove na račun Srbije i predsednika Republike Aleksandra Vučića, istakavši da oni kao MSP izražavaju iznenađenje povodom istih.
07. 11. 2025. u 14:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (0)