MUP REAGOVAO: Uhapšeni zakupac placa i vlasnik ringišpila u Kuršumliji
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić saopštio je danas da su uhapšeni Jovan Nedeljković, zakupac placa i Zoran Ljubomirović, vlasnik ringišpila koji se danas srušio u Kuršumliji, usled čega je poveđeno 13 osoba od kojih je jedno dete životno ugroženo.

Foto: S.M.Jovanović
Kako je naveo, oni su uhapšeni i zadržani zbog osnovane sumnje da su izvršili teško delo protiv opšte sigurnosti
Dačić je precizirao da je u današnjoj nesreći u Kuršumliji na vašaru povodom Markovdana, prilikom rušenja konstrukcije ringišpila, povređeno 13 osoba starosti od 10 do 22 godina.
Devojčica stara 12 godina, koja je danas povređena u nesreći u Kuršumliji kada se srušio ringišpil, životno je ugrožena i nalazi se u indukovanoj komi, saopšteno je iz UKC Niš.
Do nesreće je došlo kada se otkačio deo konstrukcije ringišpila na platou pored autobuske stanice, gde se tradicionalno za vašar nalazi zabavni park.
Preporučujemo

DEVOJČICA U INDUKOVANOJ KOMI: Poznato zdravstveno stanje nakon pada sa ringišpila (FOTO)
08. 05. 2024. u 19:08

MONSTRUOZNO! Ovaj hoće da vlada Srbijom! Žene mu krive kad ih neko siluje ili prebije!
VUK Nektarijević, student blokader sa Mašinskog fakulteta u Beogradu, koji je tobož biciklom išao u Strazbur, ima u najmanju ruku problematične stavove.
20. 04. 2025. u 14:35

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OTVOREN HRISTOV GROB Evo šta su našli: "Kolena su mi klecala, nisam to očekivao - vekovima je bio zatvoren" (VIDEO)
"APSOLUTNO sam zadivljen. "
19. 04. 2025. u 08:39
Komentari (1)