PREMINUO NOVINAR VOJISLAV TUFEGDŽIĆ: Dobitnik brojnih priznanja, koautor čuvenog dokumentarnog filma "Vidimo se u čitulji"
NOVINAR Vojislav Tufegdžić preminuo je danas u 62. godini života.
Foto: Jutjub/Printskrin
Tufegdžić je bio pomoćnik glavnog i odgovornog urednika nedeljnika “Eskpres”, a uspešnu karijeru gradio je u dnevnim i nedeljnim listovima "Politika", "Intervju", "Građanin", "Blic", "Newsweek".
Istakao se kao novinar koji dobro poznaje nekadašnji kriminalni milje Srbije. Dobitnik je više nagrada i priznanja za svoj rad. Bio je i koautor čuvenog dokumentarnog filma "Vidimo se u čitulji". Autor je knjige „Vidimo se u čitulji: 20 godina posle“.
Preporučujemo
POGLEDAJTE - Specijalistička obuka pripadnika Vojske Srbije (FOTO/VIDEO)
30. 04. 2026. u 16:54
Sledi nam jedan od najrizičnijih vikenda u godini: MUP izdao važno upozorenje građanima
30. 04. 2026. u 12:09
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Zašto ne treba govoriti "primi moje saučešće"? Otac Predrag otkriva: "Ne budite plitki"
"KADA izjavljujete saučešće ne budite plitki..."
29. 04. 2026. u 12:35
Komentari (0)