JOŠ JEDAN POŽAR U PČINJSKOM OKRUGU: Pored okoline Bujanovca, gori i kod Surdulice
BROJNE vatrogasne ekipe angažovane su na gašenju požara u blizini manastira Sveti Prohor Pčinjski, a od juče vode borbu i sa vatrom u mestu Zagužanje kod Surdulice.

Služba zaštite i spsavanja PG
Kako je "Novostima" rečeno u Policijskoj upravi, vatrogasne ekipe su na terenu od juče, angažovana je i mehanizacija. Od jutros se gust dim vidi i sa puta, pa se skreće pažnja vozačima da budu oprezni.
Podsećamo da su dva helikoptera Ministarstva unutrašnjih poslova upućena kao pomoć pri gašenju požara kod Bujanovca, u blizini manastira Prohor Pčinjski i jedan helikopter u istočni deo Severne Makedonije, odakle se taj požar proširio.

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje
NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. u 20:19

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)