IDEALNO LETNJE VEČE U BEOGRADU: Filmovi pod zvezdama uz najkremastiji King sladoled
OVOG leta postali smo šampioni u pronalaženju najkreativnijih načina da se rashladimo i sebi priredimo doživljaje za pamćenje.
Foto: Miloš Blagojević
Šta više asocira na letnje večeri u gradu od dugih šetnji pored reke, sladoleda i bioskopa na otvorenom? Bilo da ste tokom ovih vrelih dana u društvu kolega, prijatelja, partnera ili u krugu porodice, pronašli smo idealan način da provedete vikend za pamćenje.
Naime, svakog petka i subote tokom celog leta na ogromnom platnu i pod vedrim zvezdanim nebom na Sava Promenadi potpuno besplatno prikazuju se najgledaniji filmovi svih vremena domaće i svetske kinematografije i to uz King novitete, koji se savršeno uklapaju uz svaki žanr.

Za ljubitelje akcionih i avanturističkih filmova preporučujemo King Supreme, koji čini perfektan balans slatkih i slanih ukusa. Svakim novim potezom kašičice otkrivaju se novi slojevi, a kako se bližite sredini i kraju, baš kao i u akcionim filmovima, postaje sve uzbudljivije. Sve počinje od neodoljivog obogaćenog preliva od slane karamele, tek da vas zaintrigira, a onda sledi rapsodija ukusa u vidu hrskavih komadića keksa i makadamija oraha.

Romantične duše i obožavaoci drame zaljubiće se uz King Majestic, koji osvaja nepce voćnim slojevima borovnice, kremaste bele čokolade i hrskavog keksa. Doživljaj konzumiranja ovog hladnog i jedinstvenog čizkejka u čaši možemo uporediti sa osećajem sreće kada glavni i naši omiljeni likovi na kraju filma pronađu sreću jedno u drugom.
King Obsession idealan je za opsednute naučnom fantastikom i one kojima je nebo granica, jer će svakim novim konzumiranjem istraživati iznova, ali nikada dovoljno dokučiti zbog čega je ovaj sladoled toliko savršen. Ukusi kremaste i bele čokolade, sa čokoladnim prelivom i hrskavim komadićima brauni kolača i žitarica čine jedno prostranstvo hedonizma, mnogo veće od galaksije.

Do kraja leta, u okviru Open Air Cinema očekuje vas još mnogo uzbudljivih filmova, a na vama je da dođete sa vašom omiljenom osobom, izaberete idealan ukus King sladoleda i prepustite se magiji koju sa sobom nosi celokupan doživljaj letnjeg bioskopa pod otvorenim nebom.
Preporučujemo
Pomoć bolnicama i kliničkim centrima: Zaposleni u KPZ u Požarevcu donirali ponovo krv
23. 04. 2026. u 16:03
Vučić o Ratku Mladiću: Doneli su ga u ležećem položaju, ne razumem zašto ne dopuste da poslednje dane provede van zatvora
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje ceremoniji otvaranja vidikovca na 41. spratu Kule Beograd, te se tom prilikom osvrnuo i na aktuelno pitanje generala Ratka Mladića.
23. 04. 2026. u 14:21
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Šok: "Ceca je dala otkaz kompletnom obezbeđenju - videla je fotografiju šta su radili"
"JEDNA ptičica mi je rekla da je otpustila one radnike obezbeđenja."
22. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)