SAOPŠTENJE POLICIJSKE UPRAVE U PANČEVU: Sutra mladima otvorena vrata u svim policijskim stanicama u Južnom Banatu
U sedištu policijske Uprave u Pančevu, kao i u svim policijskim stanicima - Alibunaru, Beloj Crkvi, Kovinu, Kovačici, Opovu, Plandištu i Vršcu ,sutra, 12.avgusta, od 10-13 časova biće otvorena vrata za građane - mlade.
Foto Z. Jovanović
U saopštenju PU Pančevo se navodi da je povod taj što se 12.08. obeležava Međunarodni dan mladih u skladu sa Rezolucijom Generalne skupštine Organizacije ujedinjenih nacija koji predstavlja godišnji međunarodni događaj čija je svrha da skrene pažnju na probleme, kulturna i pravna pitanja omladine, učenika i studenata.
- Vaša sigurnost i budućnost su nam na prvom mestu. Ovo je prilika da dođete da se družimo, da nas pitate sve što vas zanima kako vezano za vašu bezbednost, tako i vezano za karijeru u policiji. Dođite da čujemo vaše mišljenje o tome koji problemi utiču na bezbednost mladih. Vaša perspektiva je ključna za nas! Pridružite nam se i budite deo rešenja. Vidimo se - poručuju iz PU Pančevo.
Preporučujemo
U IŠČEKIVANjU JEDNE OD NAJHLADNIJIH ZIMA: Stiže prognoza za decembar (GRAFIKON)
27. 11. 2025. u 20:39
RHMZ SE OGLASIO: Stižu jak sneg i poledica - Poseban oprez neophodan na putevima
27. 11. 2025. u 14:23
JEDNA GREŠKA IH KOŠTALA ŽIVOTA: Otkriven urok nesreće u kojoj su stradali Ana Radović i njen prijatelj (FOTO)
AUTOMOBIL sa telima Ane Radović (20) i Aleksandara Masalušić (37) pronađen je juče na magistralnom putu Požega-Čačak, a prve informacije iz istrage ukazuju da je uzrok teške nesreće prebrza vožnja, odnosno neprilagođena brzina uslovima na putu.
27. 11. 2025. u 18:47
U HITNOJ POMOĆI SE JAVILI NA POZIV SA ANINOG TELEFONA: "Novosti" otkrivaju šta se dešavalo nakon strašne nesreće kod Čačka
ANA Radović (20) iz Čajetine i njen prijatelj Aleksandar Masalušić (37) poginuli su u teškoj saobraćajnoj nesreći u Ovčarsko-kablarskoj klisuri, kada su se survali sa puta Čačak-Požega, a nakon nesreće sa Aninog telefona "ajfon" upućen je poziv hitnoj pomoći, saznaju "Novosti".
27. 11. 2025. u 14:19
OLIVERA SMENjENA: Novi urednik na RTS - muž poznate pevačice, dugo je na javnom servisu
NA TOJ poziciji u RTS-u je godinama unazad bila Olivera Kovačević.
26. 11. 2025. u 12:55
Komentari (0)