U ŠEST SATI IZMERENA ČAK 24 STEPENA: Ovo su najtopliji gradovi u Srbiji, paklen dan pred nama

U SRBIJI je jutros u šest sati najtoplije bilo u Beogradu, Nišu, na Paliću i Crnom vrhu, gde je izmerena temperatura 24 stepena Celzijusa.

У ШЕСТ САТИ ИЗМЕРЕНА ЧАК 24 СТЕПЕНА: Ово су најтоплији градови у Србији, паклен дан пред нама

FOTO TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ

U Somboru i Valjevu temperatura je bila 23 stepena, a u Novom Sadu, Loznici, Kraljevu i na Zlatiboru 22 stepena Celzijusa.

Najsvežije je bilo u Sjenici, gde je temperatura bila 13 stepeni Celzijusa.

Republički hidrometeorološki zavod upozorio je da će u Srbiji do kraja sedmice biti veoma toplo.

Danas i sutra maksimalna temperatura od 37 do 41 stepen, u nedelju od 33 do 38, a od početka sledeće sedmice od 29 do 36 stepeni Celzijusa.

U celoj zemlji danas je na snazi crveni meteoalarm, koji označava vrlo opasno vreme.

(Tanjug)

BONUS VIDEO: LABUDOVO JEZERO NA LEDU: Pogledajte zapanjujući snimak balerine na Severnom polu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

USPEŠNA SARADNJA KSV I FONDACIJE MERIDIAN: Finansijska injekcija za klubove sa područja Pokrajine