VRUĆINA NE POSUSTAJE: Uveče pljuskovi, ali vreli dan je pred nama
VREME danas u Srbiji promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima i toplo.
Foto: N. Skenderija
Od sredine dana u jugozapadnim i južnim, a posle podne i u zapadnim i severozapadnim predelima nestabilno sa pljuskovima i grmljavinom, koji će lokalno biti izraženiji uz kratkotrajan grad i jak i olujni vetar u zoni najjačih pljuskova.
Vetar slab i umeren, na jugu Banata i u donjem Podunavlju povremeno i jak jugoistočni, uveče na severozapadu Srbije u skretanju na severni i severozapadni.
Najniža temperatura od 17 do 25, najviša od 31 do 35 stepeni.
Vreme u Beogradu
I u glavnom gradu promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima i toplo.
Vetar slab i umeren, jugoistočni.
Najniža temperatura od 21 do 25, najviša oko 34 stepena Celzijusa.
Prognoza za narednih sedam dana
Do četvrtka promenljivo i nestabilno, povremeno sa pljuskovima i grmljavinom, naročito u utorak i sredu, kada se očekuju i lokalne kratkotrajne vremenske nepogode: obilniji pljuskovi sa količinom kiše više od 20 mm za kratko vreme, grmljavina, grad i jak vetar.
U četvrtak posle podne stabilizacija. Od petka pretežno sunčano i toplije.
UKRAJINCI OBORILI NOVI RUSKI DRON: Zaprepastili se šta se nalazi u njemu
JEDNOG od prvih dana 2026. godine ukrajinska vojska oborila je ruski dron novog tipa. Identifikovan je kao „Geran-5“, brz i dalekometni dron.
23. 01. 2026. u 12:25
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)