STANJE NA GRANIČNIM PRELAZIMA: Putnička vozila na Horgošu čekaju dva sata, kamioni pet
PREMA informacijama Uprave granične Policije RS dobijenim u 5.15, putnička vozila na graničnom prelazu Horgoš na izlazu iz zemlje čekaju dva sata, a teretna motorna vozila pet sati.
Foto: Printskrin/AMSS
Na GP Gradina automobili na ulazu u Srbiju čekaju 50 minuta, dok na GP Preševo automobili i autobusi čekaju 30 minuta.
Kako navodi AMSS, vozače će danas pratiti dobri uslovi za vožnju, dobra prohodnost puteva.
Međutim, na auto-putevima, naplatnim rampama i graničnim prelazima ka Mađarskoj i Hrvatskoj poslednjih nekoliko nedelja već od četvrtka intenzitet saobraćaj počinje da se značajno pojačava, zato treba biti potpuno usmeren na vožnju i voziti na većem odstojanju jer je umor čest pratilac stranih vozača koji voze na dugim relacijama i samo prolaze kroz našu zemlju, zato su česte saobraćajne nezgode što donose nove zastoje i usporenu vožnju.
Prema poslednjim informacijama dobijenim od JP "Putevi Srbije", na naplatnim stanicama nema zadržavanja vozila.
BONUS VIDEO: VELIKE GUŽVE NA GRANICAMA: Kolona automobila na izlazu iz Srbije na prelazu ''Tabanovce''
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NOVI STRAVIČNI DETALjI SMRTI MARIJE (21): Dok ležala nepomična, radnik povukao jeziv potez koji je šokirao sve (VIDEO)
Smrt Marije (21) nakon bandži skoka u Brazilu dobila je novi obrt pošto svedok tvrdi da je zaposleni uklonio njenu GoPro kameru sa mesta nesreće.
16. 06. 2026. u 12:22
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
Dan kada se fudbal promenio. Postoje golovi koji donose trofeje, menjaju karijere, ali je samo jedan promenio istoriju ove igre.
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
TEŠKA BORBA ZA ŽIVOT NAŠEG SLAVNOG MUZIČARA: "Rak mi grize kosti, proširio se na celo telo, molim vas - pomozite da preživim"
"MOLIM vas, vratite mi onu dobrotu koju sam godinama delio sa vama, donirajte odmah i pomozite mi da preživim."
20. 06. 2026. u 16:23
Komentari (0)