PREMINULA NADEŽDA GAVRILOVIĆ: Voditeljka izgubila bitku sa opakom bolešću
UREDNICA užičkog dopisništva RTS-a, dugogodišnja novinarka Nadežda Gavrilović umrla je u 61. godini posle duge i teške bolesti, u Užicu.
Foto: Printskrin
Novinarsku karijeru je započela u lokalnom listu Vesti, a nastavila je, pre više od trideset godina u užičkom dopisništvu Radio televizije Srbije, čiji je urednik bila poslednjih deset godina.
U svom radu bila je posvećena životnim temama ističući pozitivne vrednosti.
Nadežda Gavrilović bila je autor više emisija za serijal Trag, a za svoje reportaže više puta je nagrađivana na Međunarodnom festivalu tv minijatura Press Vitez.
Nadežda Gavrilović iza sebe je ostavila supruga, dva sina, snahu i dvoje unučadi.
Mesto i vreme sahrane biće naknadno objavljeni, piše RTS.
BONUS VIDEO: ZAPOČNITE ISPITIVANjA NA VREME: Neplodnost se individulno leči/Nekoliko minuta sa dr Petar Simić
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)