"AKO SE SLUPAŠ JER JE KLIZAVO KO TI JE KRIV": Nezapamćen bezobrazluk na Zlatiboru - Sneg napadao, parking ne čiste, ali ga uredno naplaćuju!
U SAMOM centru na Zlatiboru, parking zatrpan snegom.
Foto: Novosti
Ogromne padavine snega u prethodnih par dana dovele su do kolapsa na Zlatiboru. U samom centru gomila automobila je zaglavljeno na parkinzima.
Ono što je primetno to je da službe za čišćenje snega, kao i parking servis ništa nisu uradili da se parking mesta očiste od snega i leda.
Ipak, parking mesta se uredno naplaćuju 150 din po započetom satu, a da ništa nije očišćeno niti preduzeto da se obezbedi sigurno korišćenje parkinga.
Pored redovne naplate parkiranja je i nadmena poruka na kućici "ako se slupaš u drugi auto jer je klizavo ko ti je kriv".
Pogledajte priloženi snimak:
Preporučujemo
DANAS SE OBELEŽAVA SVETSKI DAN BORBE PROTIV AIDS-A: Pod sloganom "Ispravnim putem"
01. 12. 2024. u 07:29
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RUSIJA SE HITNO OGLASILA O SRBIJI: Peskov komentarisao odnos Moskve i Beograda
RUSIJA i Srbija imaju partnerstvo koje omogućava Moskvi i Beogradu da razgovaraju o najhitnijim pitanjima, ali Srbija bira svoj put razvoja, izjavio je Dmitrij Peskov, portparol ruskog lidera.
05. 06. 2026. u 11:49
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)