STUDENT IZ NIŠA POKAZUJE INDEKS Uglješa Mitić: "Nisam fejk student"
STUDENT iz Niša, Uglješa Mitić pokazao je svoj indeks i izjavio da "nije fejk student".
Foto: Printscreen
- Danas sam došao sa još par prijatelja kako bi podržao proteste. Mnogi su pričali kako smo mi lažni studenti, ne znaju iz kog razloga smo došli, što se mene tiče ovo je moj indeks. Svako može da proveri. Svako u Nišu zna da sam student Medicinskog fakulteta. - rekao je.
Takođe je izjavio da su kružile glasine da studenti dobijaju dnevnice.
- Spominjale su se neke dnevnice, sa svima sa kojima sam razgovarao, ljudi su došli zato što su to želeli. Zato što smatraju da je potrebno da se vratimo na fakultet, što je i moje mišljenje. Ovim blokadama fakulteta najviše gubimo mi, studenti. - dodao je.
Pogledajte video:
Preporučujemo
HTEO JE DA NAS ISPROVOCIRA Pavlović: Mi smo se ovde legitimno i legalno okupili
08. 03. 2025. u 20:36
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MAĐAR IZAŠAO NA BALKON DA POZDRAVI NAROD: Doživeo veliki šok i neprijatnost (VIDEO)
AKTUELNI premijer Mađarske Peter Mađar, doživeo je veliku neprijatnost prilikom obraćanja građanstvu.
07. 06. 2026. u 12:19
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)