VOZAČI, OPREZ! AMSS UPOZORAVA: Otežani uslovi vožnje zbog kiše i slabe vidljivosti

08. 05. 2025. u 08:44

USLOVI za vožnju su poslednjih nekoliko dana otežani zbog jakih pljuskova, mokrih kolovoza i slabe vidljivosti, magle ili niske oblačnosti, upozorava AMSS.

ВОЗАЧИ, ОПРЕЗ! АМСС УПОЗОРАВА: Отежани услови вожње због кише и слабе видљивости

Foto: pixabay


- Obilne padavine stvaraju veliku količinu vode na putu koja ne može brzo da otekne u odvodne kanale, zadržava se na kolovozu, popunjava sva ulegnuća pa se u kratkom vremenu stvore teži i opasni uslovi za vožnju - navodi se u saopštenju AMSS i dodaje da kroz useke i na putevima u planinskim područjima vozači mogu naići na zemlju i šljunak, a posebno oprezni treba da budu zbog odrona.

Na naplatnim stanicama nema zadržavanja prema poslednjim informacijama dobijenim od JP "Putevi Srbije".

Prema poslednjim informacijama Uprave granične Policije Republike Srbije nema zadržavanja na putničkim terminalima (PMV) graničnih prelaza.
Na teretnim terminalima (TMV), na izlazu iz Srbije vozila čekaju 60 minuta na graničnim prelazima Batrovci i Šid.

Na ostalim graničnim prelazima nema dužih zadržavanja za sve kategorije vozila.
 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

Addiko Bank Srbija ostvarila rekordne rezultate i sprovela sveobuhvatnu transformaciju poslovanja