HITNO POTREBNO 16.000 EVRA! Novinarka Branka dve godine vodi bitku s opakim kancerom, neophodan nastavak lečenja u Istanbulu
NOVINARKI „Dnevnika“, našoj koleginici Branki Pavković, 2024. godine je dijagnostikovan maligni tumor grlića materice.
Foto: Printskrin
Samo dva meseca od operacije na Institutu za onkologiju u Sremskoj Kamenici, Branki se tumor, nažalost, vratio.
Njena borba nije stala ni u jednom trenutku, a sada se pojavila nova nada. Nakon konsultacija sa lekarima, porodica je odlučila da mišljenje i terapiju potraži i u inostranstvu, u zemlji poznatoj po savremenim metodama lečenja malignih bolesti.
Trenutno se nalazi na lečenju u Istanbulu i za prvu dozu terapije hitno je potrebno prikupiti 16.000 evra!
Pomenita terapija je izuzetno skupa – ukupna vrednost lečenja iznosi oko 38.000 evra.
Branka bi prvu dozu terapije trebalo da primi u naredna dva dana, ali je za to hitno potrebno obezbediti novac.
Porodica i prijatelji apeluju na sve ljude dobre volje da pomognu koliko mogu, kako bi Brana započela terapiju i nastavila svoju borbu.
Svi koji su u mogućnosti da pomognu, sredstva mogu uplatiti na žiro račun:
340-0032246213-70
Erste banka, Branka Pavković, Novi Sad.
(Dnevnik)
Preporučujemo
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
TAJNI DOGOVORI IZ 80ih: Kako su SAD naoružavale Teheran, Regana umalo koštalo fotelje, umešan državni vrh - afera Iran-Kontra (FOTO)
OLIVER Nort je američki politički komentator i penzionisani pukovnik Korpusa američkih marinaca koji svakom svojom pojavom podseti na kontroverze koje se vežu za njegovo ime.
09. 04. 2026. u 12:33
Komentari (0)