SITNO se odbrojavaju dani i sati do otvaranja deonice najmodernijeg auto-puta u Srbiji, Moravskog koridora, koja će u petak biti puštena u saobraćaj i povezati preko pola miliona ljudi iz Centralne Srbije.

Komentari (0)