IZGUBIO BITKU SA KORONOM: Preminuo novinar Večernjih novosti Dušan Stojanović
DUGOGODIŠNjI novinar „Večernjih novosti“ Dušan Stojanović (71) iz Aleksinca preminuo je u niškom Kliničkom centru od posledica korona virusa.

Foto: D.M.
Stojanović je kao diplomirani pravnik još sedamdesetih godina počeo da gradi karijeru novinara, dopisnika iz Aleksinca, paraleno sa odgovornom funkcijom koju je imao kao sekretar Aleksinačkih rudnika.
Ljubav prema novinarstvu je pobedila pa je Dušan zasnovao radni odnos u našem listu pre 30 godina i ostao veran član redakcije sve do penzije. Bio je novinar koji je umeo da oseti šta muči običnog čoveka ali je imao i britko pero za one koje su svoje pozicije i funkcije zloupotrebljavali. Među novinarima omiljen zbog vedrog duha i smisla za humor koji ga nije napuštao ni u najtežim trenucima.
Vreme i mesto sahrane biće naknadno saopšteni.

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

NEMAČKA VOJSKA SE SPREMA ZA RAT: "Moralo bi da se računa sa 500 do 600 mrtvih na dan"
NOVE tenzije u Evropi i rastuća ruska pretnja, Putinov rat protiv Ukrajine - o čemu nemački mediji svakodnevno izveštavaju - utiču na mnoga područja.
07. 09. 2025. u 20:17
Komentari (8)