ISTORIJSKI DAN ZA SRBIJU! Otvara se deonica autoputa Adrani–Preljina!
26. 06. 2026. u 01:05
26. 06. 2026. u 01:05
25. 06. 2026. u 17:01
26. 06. 2026. u 06:20 >> 06:20
26. 06. 2026. u 06:14 >> 06:14
26. 06. 2026. u 03:44
26. 06. 2026. u 03:00 >> 03:00
Djurica
25.07.2020. 18:51
I to sto nemate simptoma je simptom.
jokac
25.07.2020. 20:55
eto, jos malo cemo saznati da kad nas zaboli lakat ili nas uhvati promaja ili dobijemo zuljeve na nogama da je covid - 19 kriv za to . predvidjam da ce na jesen postojati samo ta bolest , covid - 19 a da ce ostale biti iskorenjene i otici u istoriju . ljudi ce ziveti i umirati iskljucivo sa tim virusom. prirodnih smrti od starosti vise biti nece. ukoliko se drugacije ne naredi .
MaJa
25.07.2020. 22:13
Bitno je da su otvoeni bazeni, najveći izvori zaraze inače, pored gradskog prevoza i tržnih centara. A problematične su im pijace koje su u glavnom na otvorenom. Ljudi padaju kao snoplje od karcinoma ili je i to covid, a ne posledice bombardovanja?!? Dokle će nad nama vršiti eksperimente!?!?