
Politika


SUSRET VUČIĆA I SIJA: Predsednik Srbije na vojnoj paradi u Kini (FOTO)
03. 09. 2025. u 07:02

GDE JE NESTAO KETERING? Kada se ne kolju oko fotelja i funkcija, blokaderi teroristi se biju oko hrane i alkohola
02. 09. 2025. u 21:49 >> 22:05

GRAĐANI ŠIROM SRBIJE ODUŠEVLJENI VUČIĆEVIM MERAMA: Narod srećan zbog sniženja cena
02. 09. 2025. u 21:05 >> 21:09

Tenis


ALKARAZ GAZI NA JU-ES OPENU: Španac ubedljivo do polufinala, čeka se Đoković
02. 09. 2025. u 21:54

PEGULA U POLUFINALU JU-ES OPENA: Amerikanka bolja od dvostruke grend slem šampionke
02. 09. 2025. u 19:42

NA OVO SE ČEKALO 41 GODINU: Evo koje teniserke će se boriti za trofej na Ju-Es openu
02. 09. 2025. u 19:25

"JANIK SINER JE NAJVEĆI IKADA"! Ceo svet bruji o izjavi kontroverznog Rusa
02. 09. 2025. u 11:12
Fudbal


TRANSFER BOMBA NA MARAKANI! Najnovije vesti iz FK Crvena zvezdu su oduševile "delije"!
02. 09. 2025. u 17:34



Krle
29.07.2020. 10:30
Americki lekari sa prve linije u borbi protiv virusa su napravili konferenciju i objavili sokantne potvrde u vezi pLandemije! Americki lekari izlaze sa svojom ISTINOM - apeluju da se prestane sa sirenjem lazi i straha.. lece uspesno svoje pacijente i to lekovima i vitaminima koji nisi u protokolu, ne drze se protokola, napustili su respiratore, NEMA umiranja, deca ne prenose i apeluju da se deca vrate u skolu i ostave na miru, osudjuju izolaciju u svakom smislu, apeluju da se ekonomija i zivot vrate u funkciju, napadaju Faucija i SZO u vezi cele agende, itd... , I NE NOSE MASKE Dosta govore o leku Hidroksihlorokin koji koriste, lek koji decenijama pomaze odlicno kod dosta teskih oboljenja, tvrde da su sve studije protiv tog leka LAZNE, sa ciljem da se lek i izlecivost sakriju - sto opet potvrdjuje planiranu agendu pandemije !! Hidroksihlorokin predlazu i kao jedinu i dovoljnu preventivu !!
ja
29.07.2020. 10:44
Ma da a kako u Hrvatskoj I Sloveniji nije ni bilo vanrednog stanja pa su i nekidan na samo 24 zaražena mere samoizolacije i dalje na snazi uz stroge kontrole. Znači jedna devojka je samo popričala sa poznanikom u prolazu i bila je zajedno sa svojom porodicom u kućnoj izolaciji 14 dana kada se ispostavilo da je poznanik zaražen..a mi na toliko zaraženih u danu i umrlih kao nigde u okruženju kao nemamo zakonske osnove da i zaraženi čak budu kontrolisani da li su u samoizolaciji..šta se čeka da svi pomremo
Xxl
29.07.2020. 10:55
Obrukali ste se svojim neznanjem-još 2 nedelje su ključne i još malo da otopli, sramota..
DW
29.07.2020. 11:46
Ko kaže da se ne izdaju rešenja sanitarne inspekcije onima koji su bili u kontaktu sa zaraženima? Izdaju se i policija doduše telefonski proverava one u samoizolaciji. Nego Kon bi opet da uvodi policijski čas.