RHMZ IZDAO HITNU NAJAVU: Stiže nam nevreme, pljuskovi i grmljavina - na posebnom udaru Beograd!
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod najavio je padavine i nevreme u narednih sat vremena.

Tanjug
- U narednih sat vremena nestabilno sa lokalnim pljuskovima i grmljavinom - stoji u najavi Republičkog hidrometeorološkog zavoda.
Posebne vremenske nepogode očekuju se na teritoriji Beograda:
- Na teritoriji grada Beograda pljuskovi, grmljavina i pojačan vetar.
U nekid delovima prestonice nevreme praćemo jakom grmljavinom već je počelo.

Foto: Printscreen
Preporučujemo

VEČERAS SE OČEKUJU VELIKE GUŽVE U SAOBRAĆAJU: Ovi putni pravci će biti najzakrčeniji
09. 08. 2020. u 16:25

OBLAČNO, TOPLO I SPARNO JUTRO U SRBIJI: Evo kakvo nas vreme očekuje sledeće nedelje
09. 08. 2020. u 09:19

Jelovnik za preplanuli ten OVAJ REŽIM ISHRANE POMAŽE DA SPREČITE opekotine od sunca
09. 08. 2020. u 07:00

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (0)