DR KON O LETOVANJU: Ne odbacujem mogućnost karantina po povratku u Srbiju, mere za BiH i CG su pod uticajem politike
Epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon nije odbacio mogućnost da za građane Srbije bude uvedena mera karantina po povratku iz inostranstva.
Predrag Kon / Foto Tanjug
"Naši građani tek ulaze u Crnu Goru, pitanje je šta će biti kad se budu vraćali... Tako da ne bi trebalo nikom da bude iznenađenje ako se uvede mera karantina", rekao je Kon za TV Prva, ali je istakao da je to njegovo lično mišljenje.
Dr Kon je rekao da se otvaranjem granica povećava i epidemiološki rizik i dodao da svako ko priča drugačije "ne zna šta priča".
"O tome moramo da raspravljamo. Mere u odnosu na BiH i Crnu Goru su i te kako pod uticajem politike. Neću više o tome da govorim", rekao je Kon.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (8)