BOŽIĆ EU DEMOKRATAMA: Srbija nije ničija kolonija, niti će ikada biti
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 20:20
25. 06. 2026. u 20:15
25. 06. 2026. u 17:01
25. 06. 2026. u 20:01 >> 20:22
tadija64ZEMUN
27.08.2020. 10:21
sa Djordjem na celu SRBIJE bi sigurno bilo bolje,ne bi bezao preko Albanije,nego bi poslusao Zivojina Misica i ostao u SRBIJI da se bori,sigurno ne bi pravio jugoslaviju,nego VELIKU SRBIJU,