NAJNOVIJI PRESEK STANJA U SRBIJI: 36 novih slučajeva virusa korona, preminula jedna osoba
07. 09. 2020. u 14:43
U REPUBLICI Srbiji do 15 časova 7. septembra 2020. godine registrovan je ukupno 31.941 potvrđen slučaj kovid 19.
Povezane vesti
LAKO MOŽE DOĆI DO PRELIVANJA! Doktor Kon: Trenutno je niska aktivnost virusa, ali se to lako može promeniti - ovo je najveći rizik
U SRBIJI trenutno imamo situciju sa niskom aktivnošću virusa, pa je rizik manji nego u susednim zemljama, ali ne smemo da ignoršemo njegovo prisustvo inače će se sve promeniti, rekao je doktor Predrag Kon za "Novo jutro" televizije Pink.
07. 09. 2020. u 10:20
PLUĆA ME BOLE I POSLE ŠEST MESECI: Nulti pacijent Igor Đantar opisuje težak put oporavka od korone - Jedan dan imaš sve, već sledeći ništa
IGOR Đantar (43), kod koga je kovid potvrđen 6. marta, kaže da se posle pola godine i dalje zamara, teže diše i da se s korona virusom ne treba šaliti.
07. 09. 2020. u 08:48
KUĆNA IZOLACIJA ZA ONE KOJI DOLAZE U SRBIJU! Tiodorović: Povratak turista nosi veliki rizik
EPIDEMIOLOG Branislav Tiodorović izjavio je da povratak u Srbiju 25.000 turista sa letovanja iz inostranstva može uticati na povećanje broja zaraženih u toku septembra, da početak školske godine sa sobom može doneti određene rizike kad je zaražavanje u pitanju ali i da je broj obolelih od korone direktno vezan za nepoštovanje mera.
07. 09. 2020. u 08:27
DOBRE VESTI IZ SURDULICE: Znatno smanjen broj pacijenata u kovid bolnici Surdulica
U KOVID bolnici u Surdulici, trenutno je hospitalizovano svega osam pacijenata.
07. 09. 2020. u 07:45
INSPEKCIJA KAŽNJAVA ZA NEPOŠTOVANJE MERA: U Beogradu svaki treći kontrolisani sankcionisan
SANITARNI inspektori su u prethodnih sedam dana izvršili 1.300 nadzora i napisali skoro 90 prekršajnih prijava zbog nepoštovanja mera koje su propisane u cilju sprečavanja širenja virusa korona.
06. 09. 2020. u 22:01
Najnovije iz rubrike
PONOVO SNEG! Obrt tek sledi: Vremenska prognoza za utorak, 24. februar
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
24. 02. 2026. u 00:00
UVODI SE LIMIT ZA GOTOVINSKO PLAĆANJE: Evo šta nećete moći kešom
DO sredine 2027. godine, Nemačka će prvi put ograničiti plaćanje gotovinom. Radi se o sprovođenju nove uredbe Evropske unije čiji je cilj suzbijanje pranja novca i otežavanje finansiranja terorizma.
23. 02. 2026. u 22:25
Srbija dobila LOTO MILIONERA - ovo je 50 miliona vredna kombinacija! Poznato i ODAKLE je, igrao za 350 dinara
UKUPNA uplata iznosila je 350,00 dinara.
23. 02. 2026. u 21:54
"DELIJA" U ZAGREBU Kako su Lazanskog Romi dovezli na posao: Molim vas, druže direktore, ovo su moji zvezdaši (VIDEO)
NOVINAR Miroslav Lazanski bio je jedan od retkih javnih ličnosti navijača Crvene Zvezde u Zagrebu.
23. 02. 2026. u 21:03
SUDIJA JOSIFOVIĆ ISTIČE: UST je bilo protiv ustavnih amandmana, ali nije protestvovalo na ulici već se borilo institucionalno
PREDSEDNIK Upravnog odbora Udruženja sudija i tužilaca Srbije (UST) Ivana Josifović istakla je danas da UST nije podržalo ustavne amandmane u oblasti pravosuđa iz 2022. godine, ali da je svoje neslaganje i stavove izražavalo na institucionalan način, a ne pozivanjem na obustavu rada, na „marširanje za pravosuđe“, izlaženje ispred zgrada sudova i tužilaštava, poput nekih kolega sada.
23. 02. 2026. u 19:55
Komentari (0)