DIVIM SE KAKO PRIČA KINESKI: Čen Bo objavila snimak - srpski student na kineskom kao na maternjem! (VIDEO)
AMBASADORKA Kine u Srbiji na svom Instagram nalogu objavila je zanimljiv snikam.

Foto: Printscreen/Tviter/@AmbChenBo
Naime, na snimku se može videti kako student iz Srbije na ceremoniji u Kini pred velikim brojem studenata govori na tečnom kineskom jeziku.
Čen Bo je izrazila svoje oduševljenje ovim prizorom.
- Divim se kako odlično priča kineski jezik. Student iz Srbije držao je govor na ceremoniji početka studijske godine na "Northwest Univerzitetu", i to u ime svih 525 studenata iz drugih zemalja - napisala je kineska ambasadorka na svom Tviter nalogu.

ŠOJGU UPOZORAVA: Taj potez bi mogao dovesti do trećeg svetskog rata
SEKRETAR Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu upozorio je da bi uvođenje mirovnjaka na istorijske teritorije Rusije moglo dovesti do trećeg svetskog rata.
24. 04. 2025. u 19:46

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

NI LAUŠ NIJE PRIMETIO DO KRAJA SNIMANjA: Najluđa greška iz "Boja na Kosovu"
LAUŠEVIĆ je o snimanju filma "Boj na Kosovu" pisao u knjizi "Godina prođe, dan nikad".
28. 04. 2025. u 10:32
Komentari (5)