"ŽELIMO DA ČUJEMO VAS" Predsednik Vučić pozvao građane na skup u subotu 27. juna (VIDEO)
24. 06. 2026. u 21:26 >> 21:26
24. 06. 2026. u 21:26 >> 21:26
24. 06. 2026. u 20:08
23. 06. 2026. u 18:21
24. 06. 2026. u 23:21 >> 23:42
24. 06. 2026. u 22:59 >> 23:18
Partizanska ESKADRILA
20.09.2020. 10:26
Ja sad ko dobije koronu odma na streljanje da ne siri zarazu...
Damjan
20.09.2020. 15:05
Uvaženi kolega Janković nije čuo za jedan još raniji rad, takođe iz Kine, po kojem zaraženi mogu da šire zarazu još deset godina nakon što su dobili negativan rezultat i ozdravili. Prema tome, rešenje je da se smeste u kolektivne centre i strogu izolaciju za period od 10 godina. S poštovanjem.
Ivan_1985
20.09.2020. 17:36
Kad bi ovo bila istina onda bi to znacilo da smo svi mi zarazeni i da nemamo znakove bolesti....Ima trojcu kolega koji su dobili pozitivni nalaz i na posao se vratili posle 2 nedelje....Jedan od njih i dalje nema culo mirisa....Svi sedimo u istoj kancelariji, radimo tako sto smo cesto na 15 cm udaljeni jedni od drugih. Ima nas jos 14 u grupi i nijedan se nije zarazio....Dokle vise plasite narod?
Gorana
21.09.2020. 09:55
Još samo da ovakvim i sličnim neko poveruje? Naravno izuzimajući one na bus sendvičima, one što bleje u farmu i zadrugu, one što bleje u pola osam i u jutarnje fejk vesti, i one obrazovane, sa visokih nazovi škola, a za gradske i državne funkcionere. I eto pola Srbije, na žalost....