POVOLjNIJA epidemiološka situacija koju Srbija trenutno ima u odnosu na druge evropske zemlje nije slučajna već je pokazatelj da smo se ponašali odgovorno i savesno, rekla je zamenica direktora Instituta "Batut" i članica Kriznog štaba Darija Kisić Tepavčević.
А ево и зашто...
Више пута, у разним приликама, изјављивака је да је Кина пример сузбијања епидемије ношењем маски. Очигледно, или не зна, или је заборавила да Кина спроводи политику карантина. На пример, погранични карантин је сталан, и ко год хоће да уђе у Кину, он проведе 14 дана у карантину.
Сада помиње како је мањи ризик у Холандији. Јел? У Холандији маске нису обавезне. Ако је мањи ризик у Халандији, него код нас, и ако тамо ни у затвореном маске нису обавезне, како то да би код нас било све у реду ако носимо маске?
Дарија је очигледно, или необавештена, или заборавна, а свакако објективно неверодостојна, односно у начелу јој се не може веровати. Некредибилна, па то ти је.
U DRVARU 25.maja 1944, u deset i trideset časova stiže poruka koju je Aleksandar Ranković po Žujoviću uputio Titu naznačivši kojim bi putem trebalo odmah krenuti.
METEOROLOG Nedeljko Todorović izjavio je danas da su visoke temperature tokom prethodnih dana karakteristične za početak juna, kao i da u narednim danima sledi osveženje.
U GRČKOJ će uskoro početi da se primenjuje stroži Zakon o saobraćaju, a kazne će se kretati od 100 od 2.500 evra i u nekim slučajevima predviđaju oduzimanje dozvole i zabranu ulaska u zemlju, izjavio je danas direktor Nacionalne asocijacije turističkih agencija Srbije - YUTA Aleksandar Seničić.
UZBUDLjIVO muzičko putovanje kroz epohe, žanrove i kulture - ovako bi se mogao opisati koncert internacionalnog sastava „Experience“ koji je melodijom osvojio publiku, a prostor Fondacije Mozzart pretvorio u koncertnu dvoranu.
DARIJA NIJE KREDIBILNA
19.10.2020. 12:21
А ево и зашто... Више пута, у разним приликама, изјављивака је да је Кина пример сузбијања епидемије ношењем маски. Очигледно, или не зна, или је заборавила да Кина спроводи политику карантина. На пример, погранични карантин је сталан, и ко год хоће да уђе у Кину, он проведе 14 дана у карантину. Сада помиње како је мањи ризик у Холандији. Јел? У Холандији маске нису обавезне. Ако је мањи ризик у Халандији, него код нас, и ако тамо ни у затвореном маске нису обавезне, како то да би код нас било све у реду ако носимо маске? Дарија је очигледно, или необавештена, или заборавна, а свакако објективно неверодостојна, односно у начелу јој се не може веровати. Некредибилна, па то ти је.