U BEOGRADU POLOVINA NOVOZARAŽENIH Pored prestonice, još dva grada su žarišta korone
U POSLEDNjA 24 sata u Srbiji je potvrđeno rekordnih 1.878 novih slučajeva korona virusa, od kojih je polovina iz Beograda, a preminulo je 11 osoba.
Z.Jovanović
Prema novim podacima ministarstva zdravlja, od poslednjeg preseka testirana su 10.962 uzorka.
Najviše novozaraženih je u Beogradu, 943, a slede Novi Sad sa 147, Kragujevac sa 124 i Niš sa 53 novozaražena.
U Šapcu je zabeleženo 38 novih slučajeva, u Kraljevu 35, Pančevu 34, Loznici 31, dok je u ostalim gradovima manje od 30 novoobolelih.
U odnosu na broj testiranih u Srbiji pozitivno je nešto više od 17 odsto.
U bolnicama širom Srbije je 1.397 pacijenata, od kojih je 49 na respiratorima.
Procenat smrtnosti je 1,65 odsto.
Od početka epidemije u Srbji su potvrđena ukupno 51.083 slučaja korona vrirusa, a preminule su 844 osobe.
Ukupno je testirano 1.363.619 osoba.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NE ŽELIM PREGOVORE" Tramp brutalno zapretio: Napadi na Iran biće nastavljeni dok ne pristanu
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da će američki vazdušni udari na Iran biti nastavljeni i narednih dana, uz upozorenje da će biti sve intenzivniji ukoliko Teheran ne pristane na sporazum, dodajući da trenutno ne želi pregovore sa Iranom.
15. 07. 2026. u 20:30
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)