NAJGORE OPET U BEOGRADU: Korona ne posustaje, a ovi gradovi imaju najviše novozaraženih!

U SRBIJI je danas registrovano 3.499 novozaraženih, saopštili su Ministarstvo zdravlja i Institut "Batut".

НАЈГОРЕ ОПЕТ У БЕОГРАДУ: Корона не посустаје, а ови градови имају највише новозаражених!

D. Milovanović

Najviše novozaraženih je u Beogradu - 1.597.

Slede Novi Sad koji ima 330, Niš 113, Kragujevac 88, Kraljevo 70.

Ostali gradovi u Srbiji imaju manje zaraženih od 70.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ČOVEK MORA OSTATI NAJVAŽNIJA KARIKA: U Fondaciji Mozzart održan  Serbia AI Security Summit 2026