NEMA PRODUŽETKA RASPUSTA: Đaci se posle mini odmora sutra vraćaju u klupe
VLADA nije donela nikakve nove mere što se tiče škola, tako da se od sutra đaci vraćaju u školske klupe.

Foto N. Skenderija
Na sednici Vlade Srbije koja je počela u 13.00 časova, a na kojoj su donete nove mere u borbi protiv korona virusa, razmatralo se nekoliko opcija. Ipak, makar za sada, za škole nisu donete nove mere, te se đaci sutra vraćaju sa raspusta na nastavu.
Naknadno će se razgovarati o eventualnom pomeranju zimskog raspusta unapred.
- Ja sam apsolutno za to da škole nastave da rade, ja sam za to, mi u čitavoj Srbiji imamo 39 zaraženih đaka u osnovnim školama, 52 u srednjim, od kojih 22 u Beogradu. Onda vam je jasno koliko je stanje bezbedno i koliko su đaci disciplinovani, koliko se poštuju mere - rekla je premijerka Ana Brnabić.
Opširnije o tome možete pročitati KLIKOM OVDE.

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (2)