U BEOGRADU OPET NAJGORE - Ovi gradovi su najveća žarišta korone u Srbiji!
U POSLEDNjA 24 sata u republici Srbiji potvrđeno je još 3.482 slučajeva virusa korona, a najveći broj zaraženih je, ponovo, u Beogradu.

Foto D. Milovanović
Beograd je i dalje ubedljivo najveće žarište virusa korona u Srbiji. Od ukupnog broja zaraženih u Srbiji u Beogradu je 1.346, što iznosi čak 39 odsto.
Nakon Beograda najviše zaraženih je u Novom Sadu - 194.
Nakon Novog Sada slede Kragujevac sa 137, Niš sa 135 i Valjevo sa 70.
Ostali gradovi u Srbiji imaju ispod 100 zaraženih u poslednja 24 časa. Najviše je u Kraljevu i Pančevu, sa po 68 zaraženih, dok je u Zrenjaninu 55 novozaraženih.
Slede Vranje sa 52 slučaja, Kikinda sa 43, dok ostali gradovi imaju manje od 40 novih slučajeva zaraze virusom korona.
U Srbiji je u poslednja 24 sata testirano 11.527 ljudi, dok je 20 preminulo.
Na respiratorima se trenutno nalaze 164 osobe.

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (1)