KOMUNALNA POLICIJA U KONTROLI POŠTOVANJA NOVIH MERA: Zatvorena vrata ugostiteljskih objekata, beogradske ulice poluprazne (FOTO)
VLASNICI kafića i ugostiteljskih objekata, zaposleni u radnjama, nadležni u tržnim centrima večeras su u 21.00 ili koji minut kasnije zatvorili vrata za goste i posetioce zbog restriktivnih mera koje je uvela Vlada Srbije, a koje su stupile na snagu danas.

Foto: P.Milošević
U kafićima na Obilićevom vencu, Trgu Republike i duž Knez Mihailove mogao se u 20.55 videti još po koji gost, ali i radnici koji su brojali pazar.
Ispred TC Ušće bilo je pusto.

Foto: P.Milošević
Komunalna policija prolazila je gradom, a ispred njih su se zatvarali svi objekti koji na osnovu nove mere koja je stupile na snagu danas ne smeju da rade duže od 21.00.
Na osnovu novih mera u cilju suzbijanja korona virusa koja je Vlada Srbije donela 15. novembra radno vreme svih objekata ograničeno je. Nakon 21.00 mogu da rade samo apoteke i benzinske pumpe i dostava hrane kao i privreda.
Danas je u Srbiji bilo 4.996 pozitivnih na korona virus.
Samo najuporniji su se i posle toga po prohladnoj večeri šetali po gradskim ulicama.
Preporučujemo

NOVA ODLUKA GRADSKOG ŠTABA: Zabranjeno korišćenje školskih sportskih sala u Kikindi
17. 11. 2020. u 15:26

ČETIRI NOVE NAREDBE: Novosadski štab za vanredne situacije doneo nove odluke
15. 11. 2020. u 15:30

PUTIN IMA PREDLOG ZA KRAJ RATA, PODRŽAVA GA I AMERIKA! Oglasio se Lukašenko posle sastanka sa ruskim predsednikom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je posle današnjeg sastanka sa ruskim liderom Vladimirom Putinom u Moskvi da će Kremlj uskoro izaći sa „vrlo dobrim predlogom“ za okončanje rata u Ukrajini, koji, kako tvrdi, u velikoj meri podržavaju i Sjedinjene Države.
26. 09. 2025. u 20:19

RUSI NAPALI SEVERNO OD KIJEVA: Desetine hiljada ljudi bez struje i vode, Ukrajinci besni zbog nedostatka odbrane
RUSKI dronovi gađali su u četvrtak, 25. septembra, ključnu infrastrukturu u gradovima Černigov i Nižin na severu Ukrajine, ostavivši desetine hiljada stanovnika bez struje i vode.
25. 09. 2025. u 16:56

"POČIVAJ U MIRU" Bajić se oprostio od dragog kolege: "Neka ti je večna slava"
GLUMAC, reditelj i profesor glume Enver Petrovci preminuo je u 72. godini, 22. septembra.
27. 09. 2025. u 09:35
Komentari (1)