NOVI HIT U SLAGALICI: Zbog pitanja o pesmi Zdravka Čolića bruje društvene mreže (VIDEO)

Novosti online

18. 11. 2020. u 18:05

ODGOVORI takmičara iz kviza Slagalica su sve popularniji na društvenim mrežama

НОВИ ХИТ У СЛАГАЛИЦИ: Због питања о песми Здравка Чолића брује друштвене мреже (ВИДЕО)

Foto: RTS Printskrin

Nakon Miloša koji je nedavno postao hit kviza “Slagalica” odgovorom na pitanje o supruzi Džona Lenona, Dušan, crveni takmičar nove epizode, je takođe zabavio sve, a internetom se masovno širi njegov hit odgovor na pitanje o pesmi Zdravka Čolića.

- Koja se pesma nakon izgovorenog naslova nastavlja stihom ‘izgledaš mi kao lutkica iz Trsta’? - glasilo je pitanje.

Vreme je isticalo, a Dušan je prvi udario po tasteru i dobio priliku da odgovori.

- Opeglana noću, opeglana danju - odgovorio je on i potpuno zbunio voditeljku.

- Koja pesma je u pitanju? - upitala ga je ona, ali on nije znao da kaže.

Video je brzo završio na Tviteru i ostalim društvenim mrežama.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

VLAHOVIĆ ZA PREKID JUVEOVE CRNE SERIJE: Real Madrid je u odličnom ritmu, a niz pobeda kod kuće uliva strah u kosti svim protivnicima