JEDAN OD POSLEDNJIH SNIMAKA PATRIJARHA: Nedavno je sa predsednikom obišao Hram Svetog Save u kome će i biti sahranjen (FOTO/VIDEO)
PATRIJARH srpski Irinej 22. oktobra je, zajedno sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, obišao Hram Svetog Save u Beogradu gde će najverovatnije i biti sahranjen.

Foto: Instagram/avucic
To je bila jedna od poslednjih prilika kada se pojavio u javnosti pre nego što se zarazio koronavirusom.
Patrijarh Irinej i Vučić obišli su tada završne radove na unutrašnjem uređenju Hrama Svetog Save.
Prema poslednjim informacijama, patrijarh srpski Irinej najverovatnije će biti sahranjen u kripti Hrama Svetog Save.
Podsetimo, patrijarh Irinej u narodu će ostati upamćen kao patrijarh u čije vreme se najviše ulagalo u završetak Hrama na Vračaru.
Preporučujemo

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (46)