"ZDRAVSTVENI SISTEM NIJE PRED PUCANJEM": Doktor Stevanović objasnio - situacija jeste teška, ali tako je u celom svetu
DOKTOR Predrag Stevanović sa KBC Dragiša Mišović, demantovao je navode koji su se poslednjih dana pojavili u pojedinim medijima da je zdravstveni sistem Srbije pred pucanjem.
Foto: Printscreen/Jutjub
Kako je rekao, sistem jeste prenapregnut zbog aktuelne epidemiološke situacije, ali da je suviše teška reč "pucanje".
- Situacija jeste teška, ali se postepeno uvode nove bolnice u kovid sistem, danas je uvedena Banjica, koja će nas rasteretiti. Svi očekujemo dosta i od bolnice u Batajnici, koja će nam takođe mnogo olakšati - rekao je doktor Stevanović.
Doktor Stevanović je dodao i da su mnogi, mnogo jači, zdravstveni sistemi u svetu u istoj situaciji kao i naš zdravstveni sistem.
(Alo)
Preporučujemo
TIODOROVIĆ: Nove mere nisu zaključavanje! Evo šta očekuje građane Srbije za vikend
02. 12. 2020. u 08:03
ZBOG SVE VEĆEG BROJA ZARAŽENIH U FABRIKAMA: Sindikat traži učešće u radu Kriznog štaba
02. 12. 2020. u 08:50
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)