Politika
"ŽELIMO DA ČUJEMO VAS" Predsednik Vučić pozvao građane na skup u subotu 27. juna (VIDEO)
24. 06. 2026. u 21:26 >> 21:26
BRNABIĆ: Na skupu 27.juna biće većinska,pristojna Srbija,koja je za mir i stabilnost
24. 06. 2026. u 20:08
Tenis
MEKINRO: "Samo Siner ima veće šanse za titulu na Vimbldonu od Đokovića!"
23. 06. 2026. u 18:21
Fudbal
uživoPRENOS, MAROKO - HAITI: Kakav šok u Atlanti, "grenadiri" vode protiv četvrte reprezentacije sveta
24. 06. 2026. u 23:21 >> 00:21
ŠVAJCARSKA PRVA U GRUPI B: "Sajdžije" izdržale nalet domaćina SP i osvojile grupu B, ali obe ekipe idu dalje
24. 06. 2026. u 22:59 >> 23:18
prellee
04.12.2020. 22:52
Pojedini novinari, političari, članovi udruga i NVO to pričaju iz ugroženosti svojih primanja ili zbog službe u interesu nečije politike i ličnih interesa. Bravo Danice, neverne Tome, frustrirane a počesto i zlurade.
itekako
05.12.2020. 01:13
Sa velikim poštovanjem čitam uzjavu Dr Grujicic. Može li doktorka da mi odgovori na par pitanja: zasto se nose skafanderi kad maske navodno štite od korone? Da li ona smatra da su sledeci sadržaji u vakcini bezbedni za ljude ( ona kaže da su priče bez veze): formaldehid, MSG, fenoli, aliminium, ćelije izolovane od pluća pobacenog fetusa, 4 vrste antibiotika, mono sodium glutamat (MSG), tragovi žive...ovo su samo neke od komponenti. Ako ona tvrdi da su bezopasne i predloži informacije vezano za pitanje, stajem među prvima u red za vakcinu. Hvala
Smiljana
05.12.2020. 20:16
@itekako - ..ovo je jedan od tih koji su se "primili"
Nina
05.12.2020. 19:28
Verujem da postoji trovanje. Neka nam gospođa objasni, zašto korone skoro da nema u pokedinim zemljama koje kontrolišu svoje nebo. A što se vakcina tiče, neka prva primi, vlast, pa ako im ništa ne fali kroz godinu, dve, tri i mi ostali ćemo.
NEO BORG
06.12.2020. 14:04
Jasno da epidemy postoji, i da je vestacki izazvana, sto znaci da ima izvestan i polit8cki uticaj na drustvo koji se primenjuje,znam licno, ali..ako u proseku od respiratornih bolesti u Srbiji umre izmedu dve i dve i po hiljade ljudi (to je statistika)a do sad 1600 od korone (mada se u potpunosti ne moze tvrditi da su svi umrli od nje jer testovi nisu 100% pouzdani, a, ima i malverzacija) zasto tolika panika, i, ako je vise zarazenih?