ĐERLEK NAJAVIO: Fajzerove vakcine posle Nove Godine stizaće na nedeljnom nivou

DRŽAVNI sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek preneo je danas novinarima da će "Fajzer" u januaru, februaru i martu na nedeljnom nivou da isporučuje Srbiji vakcinu protiv korona virusa.

ЂЕРЛЕК НАЈАВИО: Фајзерове вакцине после Нове Године стизаће на недељном нивоу

Foto: Tanjug/Rade Prelić

Đerlek je rekao da bi u januaru trebalo da bude isporučeno 78.000 vakcina, u februaru 98.000 i u martu 114.000 vakcina protiv kovida 19.

-Tako da će paralelno sa imunizacijom najstarijih korisnika staračkih domova biti vakcinisani i medicinskih radnici - rekao je Đerlek novinarima ispred Gerontološkog centra Beograd, gde je danas počela vakcinacija korisnika te ustanove.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

RONALDO NA UDARU KRITIKA: Portugal mora da se iskupi protiv debitanta na Mundijalu i ostvari preko potrebnu pobedu