PRIJAVLJIVANJE ZA IMUNIZACIJU TELEFONOM: Početkom godine će biti otvoreni kol centri, građani će dobiti dokument

POČETKOM 2021. godine širom Srbije biće otvoreni kol centri koje će građani moći da pozovu i na taj način se prijave za proces imunizacije protiv virusa korona.

ПРИЈАВЉИВАЊЕ ЗА ИМУНИЗАЦИЈУ ТЕЛЕФОНОМ: Poчетком године ће бити отворени кол центри, грађани ће добити документ

Foto RIA.ru

Od januara će sa radom početi telefonski operateri koji će biti zaduženi za prijem prijava za vakcinaciju.

- Zainteresovani građani prijavljivaće se telefonskim putem na određene brojeve telefona - kaže izvor.

Vakcinacija neće biti obavezna, već će, svaki zainteresovani građanin popunjavati formular kojim daje svoj pristanak na imunizaciju, odnosno primanje vakcine.

(Alo)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

VANREDNO: Vučić se obratio  naciji