ZA NEDELJU DANA ĐACI PONOVO U KLUPAMA: Krizni štab objasnio kako će se održavati nastava
DRUGO polugodište za osnovce i srednjoškolce počinje 18. januara, odlučeno je na današnjoj sednici Kriznog štaba za suzbijanje virusa korona.

Foto: Depositphotos
Nastava će se u drugom polugodištu odvijati prema modelu za koje su se škole opredelile na početku školske godine - 1. septembra.
Niži razredi osnovnih škola (od prvog do četvrtog) pratiće nastavu uživo, a viši razredi osnovne i srednjoškolci pratiće nastavu uglavnom po kombinovanom modelu.
Za osnovce od petog do osmog razreda nastava po kombinovanom modelu podrazumeva jedan dan u školi, a jedan onlajn (odeljenje se deli u dve grupe, jedna grupa ide ponedeljak, sreda i petak, a druga utorak i četvrtak, a naredne nedelje se rotiraju), a za srednjoeškolce nedelju dana uživo, a nedelju dana onlajn.
Škole sa manjim brojem učenika organizovale su nastavu u školi i za više razrede.
Preporučujemo

ZAVRŠENA SEDNICA: Krizni štab prelomio, evo koje mere ostaju na snazi
11. 01. 2021. u 10:33

U SRBIJU STIGLA NOVA TURA FAJZEROVE VAKCINE: Više od 18 hiljada doza za naše građane
11. 01. 2021. u 10:54

VUČIĆ SE HITNO OGLASIO IZ AVIONA: Stigla mi je fantastična vest od Đorđe Meloni (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se iz aviona i rekao da mu je stigla fantastična vest iz Rima.
04. 04. 2025. u 12:49

SRBI VIŠE NE MOGU DA PUTUJU BESPLATNO U OVU EVROPSKU ZEMLjU: Treba vam posebna dozvola, evo koliko košta
EVROPSKI državljani koji putuju u Veliku Britaniju od danas moraju imati digitalnu propusnicu za ulazak u zemlju, za koju britanska vlada tvrdi da će poboljšati bezbednost granica.
02. 04. 2025. u 10:16

"NEMOGUĆE JE POBEĆI OD TOGA": Zdravko Čolić prvi put o optužbama da voli muškarce
POZNATI pevač Zdravko Čolić (73) poznat je po tome što svoj privatni život čuva daleko od očiju javnosti. Ipak, jednom prilikom odlučio je da napravi izuzetak i otkrije nekoliko ličnih detalja koji su iznenadili njegove obožavaoce.
06. 04. 2025. u 11:39
Komentari (0)