VELIKA ZAINTERESOVANOST GRAĐANA: Do 18 sati 57.000 prijava za vakcinaciju
NA portalu eUprava danas do 18 sati 57.000 građana Srbije je iskazalo želju za vakcinacijom protiv kovida-19.

Foto: Tanjug
Podsetimo, danas je na adresi www.uprava.gov.rs puštena nova elektronska usluga za građane - iskazivanje interesovanja za vakcinom protiv virusa korona.
Ova usluga je veoma jednostavna i nije potrebno da građani budu registrovani da bi je koristili.
Da bi im obrazac bio validan, potrebno je da građani ostave svoj JMBG, ime i prezime, mejl adresu i kontakt telefon.
Pored toga, građani popunjavaju i detalje da li žele da se vakcinišu bilo kojom vakcinom koju je odborila Agencija za lekove i medicinska sredstva ili žele neku specifičnu vakicnu.
Takođe, popunjavaju i deo o tome da li imaju neka hronična oboljenja.
Preporučujemo

TUŽIOCI SE VAKCINIŠU: Počelo dobrovoljno primanje cepiva u javnim tužilaštvima u zemlji
11. 01. 2021. u 12:46

ŠOK OTKRIĆE, EVO KO VODI OBOJENU REVOLUCIJU U SRBIJI! Vučićević razotkrio blokadersko-kriminalnu hobotnicu, u sve umešan rektor Đokić!
GLAVNI urednik Informer TV Dragan J. Vučićević otkrio je šokantne podatke o medijsko-političkoj, blokaderskoj kriminalnoj hobotnici koja se krije iza pokušaja izazivanja građanskog rata u Srbiji.
20. 07. 2025. u 15:05

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)