UROŠ (22) KRENUO NA SKIJANJE, PA SE IZGUBIO: Još jedan nestanak na srpskoj planini
UROŠ Dragičević (22) nestao je danas na Staroj planini.

Foto: M. Labudović
Mladić je otišao da se skija na skijalištu Babin zub.
Međutim, oko 15 sati gubi mu se svaki trag.
Podsetimo, prava drama odigrala se danas i na Kopaoniku. Muškarac (38) koji se tokom dana izgubio dok je planinario stazom Krčmar, ispod Pančića, pronađen je večeras.

Foto: M. Labudović
DRAMA I NA PLANINI CRNI VRH
Na planini Crni Vrh kod Bora dva skijaša su tokom skijanja izgubili orijentaciju i izgubili se. Odmah po dojavi u 16.17 časova izašla je ekipa od 4 vatrogasca spasilaca sa 1 terenskim vozilom i sa 1 ATV VSB Bor koji su izvršili pretragu terena po lokaciji koju su dobili sa mobilnog telefona jednog skijaša. Na licu mesta su bili su i policajci iz PU Bor.
Dva vatrogasca su sa ATV-om (kvad) uspela da stignu do mesta gde su se izgubljeni skijaši nalazili. Bezbedno su ih evakuisali do magistralnog puta gde su ih čekali prijatelji sa terenskim vozilom. Niko nije povređen i svi su na putu ka svojim kućama.
Preporučujemo

LUTAO DVA SATA, PA PROMRZAO: Pronađen muškarac koji se izgubio na Kopaoniku!
13. 01. 2021. u 18:51

DRAMA NA SRPSKOJ PLANINI: Stariji muškarac se izgubio na Kopaoniku, tragaju za njim!
13. 01. 2021. u 16:43

STIŽU NAM LEDENI DANI: Danas oblačno, sa slabim snegom, a evo kada će biti pravi mraz
13. 01. 2021. u 07:16

ŠOJGU UPOZORAVA: Taj potez bi mogao dovesti do trećeg svetskog rata
SEKRETAR Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu upozorio je da bi uvođenje mirovnjaka na istorijske teritorije Rusije moglo dovesti do trećeg svetskog rata.
24. 04. 2025. u 19:46

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

USTAŠLUK NA DELU I Hrvatski kardinal veliča Tompsona - totalno ludilo u Hrvatskoj
KOLIKO je Hrvatska ogrizla u mržnji prema Srbima govori činjenica da je čak i tamošnji kardinal govorio o koncertu Topsona poznatog po pesmama koje veličaju klanje Srba.
24. 04. 2025. u 17:01
Komentari (1)