MISLILI STE DA JE ZIMI DOŠAO KRAJ? Srpski meteorolog objavio: Očekuje nas najhladniji deo ove godine!

ZVOG visokih temperatura proteklih dana, mnogi su se ponadali da je zimi došao kraj i da nas čeka pravo proleće. Međutim, vreme će nas ponovo iznenaditi, jer nas očekuje jesenje vreme sa čestom kišom.

МИСЛИЛИ СТЕ ДА ЈЕ ЗИМИ ДОШАО КРАЈ? Српски метеоролог објавио: Очекује нас најхладнији део ове године!

Foto: D. Balšić

Naime, poznati srpski meteorolog Đorđe Đurić objavio je danas na svom Fejsbuk profilu kakvo nas vreme očekuje narednih dana, ali i da  će nakon 12. februara uslediti najhladniji deo zime.


- Do četvrtka nas očekuje jesenje-prolećno vreme sa čestom kišom. Od petka maksimalne temperature ispod 0°C (ledeni dani) i uglavnom suvo vreme. Ukoliko se današnji proračuni ostvare, nakon 12. februara očekuje nas najhladniji deo ovogodišnje zime - napisao je Đurić.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (1)

ODLIČNO SAM: Mina Kostić puštena iz Laze Lazarević - Kasper uz pevačicu