OBOLEO OD KORONE: Eparhija Vranjska potvrdila - Vladika Pahomije upućen u KBC Dragiša Mišović

EPARHIJA vranjska potvrdila je jutros u saopštenju za javnost pisanje "Večernjih novosti" da je njegovo preosveštenstva episkop vranjski Pahomije zaražen virusom korona.

ОБОЛЕО ОД КОРОНЕ: Епархија Врањска потврдила - Владика Пахомије упућен у КБЦ Драгиша Мишовић

Foto; Novosti

U saopštenju se navodi da se Episkop testirao u ponedeljak, 8. februara te da ima lakšu kliničku sliku i nije bilo potrebe za hospitalizacijom nego je ostao u kućnoj izolaciji.

Radi mera predostrožnosti i daljeg lečenja Episkop je upućen u Beograd u bolnicu KBC "Dr Dragiše Mišovića" na praćenje i ispitivanje.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

DONELA DRASTIČNU ODLUKU: Maja Berović izvadila silikone - Smetalo mi je, imala sam problem